KEIM Vzorníky fasádních i interierových barev a standardní odstíny

Upozornění: odchylky barevných tónů od originálu jsou z technických důvodů nevyhnutelné.

VZORNÍK KEIM PALETTE EXCLUSIV

Barevné tóny palety KEIM Exclusiv dodávány v produktových systémech Soldalit, Granital, Veramin, Purkristalat, Concretal-W, Teknosil,  Quarzil und Optil bez omezení. V ostatních produktových systémech mohou být jednotlivé barevné tóny nedostupné. Ověřte si prosím dostupnost.

Barevné tóny palety KEIM Exclusiv jsou vyráběny sériově s krátkými dodacími lhůtami. Mírné odchylky v podání barev jsou z důvodu technologie tisku nevyhnutelné. Použitím čistě minerálních pigmentů se mohou vyskytnout mírné odchylky ve stínování. 

DOWNLOAD PDF

DOWNLOAD JPG

DOWNLOAD TIFF

 

VZORNÍK KEIM AVANTGARDE

Vzorník KEIM Avantgarde se orientuje na polychromní podání barev dvacátých let minulého století. Obsahuje množství perfektně vzájemně sladěných barevných tónů oné doby ve fascinující vzájené harmonii. Zcela ve smyslu vlivných zástupců barevného stavění na výtvarné škole Bauhaus v Dessau zprostředkují vybrané barevné tóny ve své živé a diferencované barevnosti dnes jako tehdy individualitu a radost ze života. Použitelností v interiéru i exteriéru přináší rozdělený vzorník překvapivě jednoduše náhled nesčetných kombinací barev a usnadňuje tak výběr požadovaných barev

DOWNLOAD PDF

DOWNLOAD JPG

DOWNLOAD TIFF

VZORNÍK KEIM EDITION HISTORISCH

Na pomníku zaujme jinakost, odlišnost od toho, co je dnes běžné. To lze u stavebních památek významně ovlivnit barevným podáním; uvědoměle kouzlit s materiálem. KEIM z tradiční odpovědnosti za optimální ochranu památkově chráněných staveb vytvořil barevnou řadu KEIM Edition Historisch. První vydání vychází z původně používaných barevných tónů na fasádách ze zakladatelských dob ve středním Německu.

Barevné tóny palety KEIM Edition Historisch jsou vyráběny v našem závodě s krátkými dodacími lhůtami.  Mírné odchylky v podání barev jsou z důvodu technologie tisku nevyhnutelné. Použitím čistě minerálních pigmentů se mohou vyskytnout mírné odchylky ve stínování. 

DOWNLOAD PDF

DOWNLOAD JPG

DOWNLOAD TIFF

VZORNÍK KEIM NATURSTEIN

Barevné tóny vzorníku KEIM Naturstein se výrábí v našem závodě a jsou bez omezení dodávány v systémech Soldalit, Granital, Veramin, Purkristalat, Concretal-W, Teknosil,  Quarzil a Optil. V ostatních produktových systémech mohou být jednotlivé odstíny nedostupné - dostupnost na vyžádání. Mírné odchylky v podání barev jsou z důvodu technologie tisku nevyhnutelné. Použitím čistě minerálních pigmentů se mohou vyskytnout mírné odchylky ve stínování. 

Barevné tóny vzorníku KEIM Naturstein se dodávají v produktech Restauro-Top a Restauro-Fuge. Vyrobitelnost odstínů dle dodaných vzorků nebo neuvedených ve vzorníku KEIM Naturstein lze v těchto produktech ověřit až od minimálního objednaného množství 300 kg.

DOWNLOAD PDF

DOWNLOAD JPG

DOWNLOAD TIFF

 

VZORNÍK KEIM SPEKTRUM

Odstíny ze vzorníku KEIM Spektrum obahují vždy platné vydání vzorníků KEIM Exclusiv, KEIM Naturstein a KEIM Avantgarde právě tak jako Monochromní odstíny z produktových systémů Optil a Soldalit. Upozorňujeme, že dodávané plné tóny a monochromní tóny se mohou v různých systémech lehce lišit. Dodaný odstín se může lišit i od svého zobrazení ve vzorníku KEIM Exclusiv. Pozor nezaměňujte plné tóny 9001 až 9010 s odstíny RAL.

DOWNLOAD PDF

 

SADY DIGITÁLNÍCH VZORNÍKŮ KEIM PRO POUŽITÍ V GRAFICKÝCH A PROJEKČNÍCH PROGRAMECH

Barevná věrnost je jen orientační, podmíněná technologií zobrazování barev na monitorech a tisku.

DOWNLOAD FORMÁT PRO NEMETSCHEK ALLPLAN

DOWNLOAD FORMÁT PRO AUTOCAD

DOWNLOAD FORMÁT ADOBE SWATCH EXCHANGE

DOWNLOAD FORMÁT PRO ADOBE PHOTOSHOP

DOWNLOAD FORMÁT PRO COREL

Keimfarben - nedostižný ve věci působení barev

Minerální barvy z produkce KEIM okouzlují svým barevným vyzněním, fyzičnem a hmotou.

Barva v KEIMu není jen nátěrovu hmotou:

  • Barva podtrhuje, akcentuje působí.
  • Kristalický jas minerální barvy z produkce KEIM se ukáže už v barevném prášku.
  • Barvy KEIM zvládnou hloubku i trvanlivost.

Udržitelnost je nutnost - i u barevného odstínu!

Absolutní důslednost ve výběru použitých barevných pigmentů v kombinaci s desetiletími zkušeností s výrobou kvalitních silikátových fasádní barev stojí za produkty firmy KEIMFARBEN.

20 let garance stálobarevnosti

Nabízíme Vám slib kvality zvláštního druhu: KEIMFARBEN Vám garantuje jakožto vlastníkům budovy poprvé a jedinečně na trhu na své klasické fasádní barvy 20 let záruku stálobarevnosti na fasádě. S certifikátem a pečetí.

POŽÁDAT O CERTIFIKÁT