Minerální nátěry s minimálním množství disperze = Sol-silikátová barva

Minerální barvy a nátěry pro každý podklad
Tato nová generace silikátových nátěrů a barev umožňuje univerzální použití i na organických fasádních podkladech.

Revoluce v silikátové technice

Kdo chce pro svou vlastní fasádu využít výhody silikátových barev, jako je extrémně dlouhá životnost, absolutní světlostálost, odolnost vůči UV záření a čisté povrchy, není už odkázaný jen na minerální podklady nebo na adhezní mosty, náročné na materiál i práci. Stabilizovaná kombinace křemičitého solu a vodního skla jako pojiv nabízí zcela nové vlastnosti, díky kterým lze přímo, snadno a silikátově natírat i organické podklady.

Minerální barva na organické podklady – co mi to přinese?

Použitá sol-silikátová barva chrání původní podklad před dalším rozkladem UV zářením a vytváří absolutně světlostálé povrchy se stabilním barevným odstínem. Snížená kondenzace vody navíc minimalizuje riziko růstu řas. Užijte si po dlouhá léta své nové čisté fasády se stabilním barevným odstínem!

„Remineralizujte“ svou fasádu barvou KEIM Soldalit
Mezi tradicí a inovací

V roce 1878 se A.W. Keimovi podařilo vyvinout recepturu první čistě silikátové barvy. Druhá generace silikátových barev je jednosložková a představuje novou třídu produktů, disperzní silikátové barvy. Se sol-silikátovou barvou byl položen další milník silikátové techniky. Tato takzvaná třetí generace je založena na nové technologii silikátového pojiva, která umožňuje univerzální nátěry i na starých organických podkladech.

Jako první silikátová barva spojuje KEIM Soldalit širokou použitelnost disperzí pojených barev s minerálními kvalitativními vlastnostmi klasické silikátové barvy. Jsou stabilní v UV záření a světlostálé, odolné vůči atmosférickým škodlivinám, vysoce vodoodpudivé, odolné vůči vlivům počasí, nehořlavé, vysoce difuzně propustné.

Přesvědčte se osobně o jedinečných vlastnostech silikátových produktů!